IBIZA

NEJLEVNĚJŠÍ ZÁJEZDY

TOP CENY POLOPENZE ALL INCLUSIVE

Ibiza, ostrov v souostroví Baleáry patřící pod Španělskou korunu, je místem neobyčejné zábavy a nikdy nekončících mejdanů. Ibiza je barevný ostrov proslulý koncerty a kluby s elektronickou a taneční hudbou, je to druhý domov DJů. Ale stejně jako ve Španělsku a na ostatních Baleárských ostrovech, i zde najdete krásné písčité pláže s průzračně modrým mořem a místy nedotčenou přírodu.

Dovolená na Ibizae

Dovolená na Ibizae vám umožní nejen intenzivní a protančené noci v místních klubech, ale i denní odpočinek na malebných plážích a osvěžení ve vlnách moře. Ibiza se také pyšní dobrým zázemím, množstvím letovisek s hotely, restauracemi, již zmíněnými kluby a plážovými bary.

Jihovýchodní pobřeží se může ve dne zdát poněkud ospalé a klidné, ale večer se tady roztáčí ruleta zábavy. Útočiště vám zde nabízí např. letoviska Figueretes, Talamanca nebo rezort Platja d´en Bossa, který je označován za nejrušnější a nejživější na Ibize. Pokud si raději než rušný jih vyberete východní pobřeží, můžete zakotvit např. v letoviscích Santa Eulària des Riu, Es Canar či Cala Llonga. Na severu vás pak při vaší lastminute Ibiza dovolené přivítají letoviska Portinatx, Cala Sant Vicent a Port de Sant Miquel. Pokud chcete vidět kousek ráje, nevynechejte nedaleké pláže Cala Xarraca, S'illot des rycli a Cala Xuclà.

Ani západní pobřeží nezůstane opomenuto, tady si můžete vybrat mezi rušnějšími a živějšími letovisky jako Sant Antoni de Portmany a Badia de Sant Anton, nebo klidnější rezort Cala Gració či přímo idylickými jako Cala Vedella a Cala Tarida. Při trávení své lastminute Ibiza dovolené na západním pobřeží vám nemůžou uniknout perly této oblasti, pláže Cala Tarida a Cala Saladeta.

Díky rozmanitosti a intenzivnosti Ibizy se lastminute Ibiza stane tím pravým, tím, co jste hledali, a to pro každého z vás.

Doporučujeme

15.09.2023 doporučujeme: Ibiza, Florencio - Ibiza, Apartmány El Pinar - Ibiza, Argos (Talamanca) - Ibiza, Marble Stella Maris (Ex. Stella Maris) - Levné letenky Ibiza.

Lastminuter.cz

Vybíráme nejlevnější last minute na Ibizu, zájezdy prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Nabídka dovolených je několikrát denně aktualizována dle nejnižších cen. Lastminuter.cz - záruka kvality a nejnižší ceny. Na cestovním trhu působíme od roku 2013.