ŠPANĚLSKO

NEJLEVNĚJŠÍ ZÁJEZDY

TOP CENY POLOPENZE ALL INCLUSIVE
Španělsko, Ibiza TOP DESTINACE

Ibiza

Mallorca nejlevnější last minute zájezdy TOP CENY

Mallorca

Španělsko, Kanárské ostrovy NÁŠ TIP

Kanáry

Autopůjčovny TOP CENY

Autopůjčovny

Španělsko, nebo také Španělské království je 50. největší stát světa, což poukazuje na obrovské množství rozmanitých a překrásných míst hodných návštěvy. Španělsko se rozkládá na Pyrenejském poloostrově společně s Portugalskem, které je jeho západním sousedem. Východní břehy země omývá Středozemní moře, na jihu končí Gibraltarským průlivem a severní hranici tvoří Biskajský záliv a Francie. Španělsku, jakožto zemi velmi rozmanité, náleží také souostroví Baleáry ve Středozemním moři a Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu.

Vnitrozemí Španělska

Španělsko, to nejsou jen pobřeží a písčité pláže, ale i rozsáhlé vnitrozemní území tvořené několika mohutnými pohořími, která následují rozsáhlá údolí jako stvořená k pěstování vinné révy, mandloní, pomerančů a spousty dalších slunomilných rostlin. Vnitrozemí dominují pohoří Pyreneje, Sierra Nevada a Kantaberské pohoří.

Španělské pobžeží

Nejmalebnější pobřeží nabízející průzračně čistou vodu a příjemné plážové zákoutí vytvořené skalními útesy najdeme v úseku zvaném Costa Brava, Divoké pobřeží. Je jisté, že zde si každý najde podle svého vkusu ideální zákoutí pro svůj lastminute zájezd Španělsko.

Pro milovníky dlouhých písečných pláží je zde Costa del Maresme neboli Mořské pobřeží. Leží v blízkosti Barcelony a v jejím okolí je spousta kulturních míst i zábavních podniků, s dobrou dostupností vlakem.

Dalším letoviskem, kam při vaší lastminute Španělském zájezdu můžete zavítat, je Costa Dorada neboli Zlaté pobřeží. Můžete zde navštívit typickou španělskou zábavu – Koridu a býčí zápasy, toulat se rybářskými vesničkami či odpočívat na pláži.

Pokud jste milovníci opravdu teplého, stálého počasí, písečných pláží s pozvolným vstupem do moře a přímořských promenád, Costa Blanca neboli Bílé pobřeží je přesně to pravé. Oblast Alicante je nejteplejší oblastí Španělska a se studeným mořem se tady nepotkáte.

Východně od Gibraltarského průlivu se nachází Costa del Sol, pobřeží Slunce. Pláže zde sestupují do smaragdového moře a vyznavačům aktivního odpočinku udělají jistě radost příznivé teploty.

A pokud při své dovolené ve Španělsku chcete zamířit k Atlantskému oceánu, v Biskajském zálivu se nabízejí Costa Verde a Costa Vasca.

Španělsko je země slunce a teplého moře, protkána bohatou a bouřlivou historií, která po sobě zanechala nepřehlédnutelné stopy. Rozmanitou kulturu i architektonické skvosty. To a mnohem víc znamená dovolenou, na kterou budete vzpomínat.

Reality ve Španělsku

Levné domy a byty u moře na jihu Španělska. Žijeme ve Španělsku, vyznáme se tady a mluvíme česky. Dokážeme vám zprostředkovat koupi bytu či domu (v bezprostřední blízkosti moře) za doslova fantastickou cenu. Více na webové stránce REALITYveŠPANĚLSKU.cz.

Oblíbené zájezdy

07.04.2024 doporučujeme: Španělsko, , POBYT U STŘEDOZEMNÍHO MOŘE na pár dní, 5990Španělsko, Costa del Maresme, Checkin Blanes (Ex. Boix Mar), 5900Kanárské ostrovy, Lanzarote, Teguisol, 5890Španělsko, Costa Brava, Don Juan Tossa, 5770Španělsko, Costa del Maresme, Reymar, 5590Svět, , Msc Magnifica, 5580Španělsko, Costa Del Azahar, Apartmány Oropesa Del Mar, 4965Španělsko, Costa del Maresme, Htop Summer Sun, 4840Španělsko, Costa del Maresme, Reymar Playa, 4600.

Lastminuter.cz

Vybíráme nejlevnější zájezdy a last minute zájezdy prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Nabídka dovolených je několikrát denně aktualizována dle aktuálně nejnižších cen. Lastminuter.cz - záruka kvality a nejnižší ceny. Na cestovním trhu působíme již od roku 2013.