NEJLEVNĚJŠÍ ZÁJEZDY

Bulharsko TOP CENY

Bulharsko

Chorvatsko LETOŠNÍ HIT

Chorvatsko

Řecko ALL IN.

Řecko

Španělsko ALL IN.

Španělsko

Kanárské ostrovy ALL IN.

Kanáry

Turecko ALL IN.

Turecko

Tunisko SLEVY až 30%

Tunisko

Egypt ALL IN.

Egypt

Kapverdské ostrovy ALL IN.

Kapverdy

Srí Lanka ALL IN.

Srí Lanka

Kuba ALL IN.

Kuba

Dubaj DUBAJ ALL IN.

Emiráty

CO ZNAMENÁ ALL INCLUSIVE

Označení all inclusive se týká pouze stravy, nezahrnuje například klimatizaci, trezor a podobné služby. Množství poskytovaných služeb v rámci all inclusive zájezdu se liší také dle jednotlivých destinací. Rozsah a kvalitu služeb poskytovaných v Turecku či Tunisku nelze srovnat například s Bulharskem anebo Španělskem.

ALL INCLUSIVE

All inclusive zájezd zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Mezi těmito hlavními jídly jsou často nabízeny také dopolední a odpolední svačiny či ovocné poháry a zmrzliny. All inclusive zájezdy dále zahrnují neomezenou konzumaci zpravidla místních nealkoholických a alkoholických nápojů, většinou od snídaně do večeře, nebo do 20:00 až 22:00 hodin.

ULTRA ALL INCLUSIVE

Ultra all inclusive zájezd zahrnuje stejný typ stravování jako běžný all inclusive zájezd. Navíc bývá v bezplatné nabídce nápojů zahrnut alkohol z dovozu, konzumace nápojů je možná většinou 24 hodin denně.

LIGHT ALL INCLUSIVE

Light all inclusive zájezd zahrnuje snídaně, obědy a večeře, zpravidla bez svačin. Co se nápojů týče, light all inclusive alternativa zájezdu zahrnuje pouze nealko, pivo či víno. Setkat se můžete také s takovou variantou zájezdu, kdy jsou nápoje zdarma podávány pouze k jídu.

Lastminuter.cz

Vybíráme nejlevnější all inclusive zájezdy a last minute all inclusive zájezdy prověřených a pojištěných cestovních kanceláří.