KANÁRSKÉ OSTROVY

NEJLEVNĚJŠÍ ZÁJEZDY

TOP CENY POLOPENZE ALL INCLUSIVE

Kanárské ostrovy, autonomní ostrovy Španělska, nacházející se v Atlantickém oceánu severovýchodně od Afriky, jsou malebnou oázou pro dovolenou a relaxaci. Ano, jsou jako dělané pro lastminute Kanárské ostrovy zájezd. Přesněji se tedy jedná o ostrovy Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote a Fuerteventura, to jsou ty větší, nabízející pestrou škálu turistických atrakcí. Ale jsou tady i ty malé a kouzelné jako La Palma, La Gomera, El Hierro anebo La Graciosa, které mají v oblibě především pěší turisti nebo nadšenci do vodních sportů. A navíc zdejší příroda a dech beroucí scenérie přímo vybízí, abyste si právě Kanárské ostrovy vybrali pro svou dovolenou.

Gran Canaria

Ostrov Gran Canaria vám nabízí krásné, dlouhé, písečné pláže lemované palmami. Průzračné moře, že se vám ani nebude chtít věřit, a množství hotelů, restaurací a plážových barů. Pokud jste nadšenci do sportu, můžete zde jezdit na koni, vyzkoušet zdejší golfová hřiště či se zúčastnit lekcí windsurfingu, které jsou tady na každém kroku. Ostrov kápne do noty také milovníkům podmořského světa. Oblíbenými letovisky jsou například Las Palmas, San Augustin, Campo Internacional a Maspalomas, kde najdete unikátní prostor s ohromnými písečnými dunami prohřátými sluncem. A když už budete na ostrově, určitě navštivte kouzelný přístav Mogán či nejlepší městskou pláž Evropy Playu de la Canteras.

Tenerife

Ostrov Tenerife, je nejnavštěvovanější z ostrovů a má být proč. Je zde vybudováno osm golfových hřišť, na jihozápadním pobřeží můžete pozorovat velryby v přirozeném prostředí, nebo si vyšlápnout na třetí největší sopku světa v národním parku Teide. Rodiny s dětmi si jistě užijí návštěvu jednoho z nejlepších a největších aquaparků v Evropě či odpočinek na kilometr dlouhé, zlatavé pláži daleko od měst, na jedinečné Playa de la Tejita. Na ostrově se nachází také známá surfařská pláž el Medano. Zázemí pro svou dovolenou najdete například v letoviscích Los Cristianos či Playa de la Americas.

Fuerteventura

Ostrov Fuerteventura je ostrovem luxusního koupání na kilometrových plážích, které jsou plné bílého písku, který omývá průzračně modré moře. Díky stálému teplému počasí a nízkému úhrnu srážek vám zde vaší lastminute Kanárské ostrovy dovolenou nic nezkazí. Ostrov je rájem windsurfingu a kitesurfingu. A jistě si zamilujete pláže Playa de Cofete, Playa de la Costa Calma a Playa de la Concha, která je chráněna útesem obývaným jedinečnými druhy živočichů.

Lanzarote

Ostrov černé a červené vulkanické země, to je ostrov Lanzarote. Lanzarote je jedinečný ostrov vybízející k procházkám zakončeným u skleničky místního lahodného vína. A co nemůžete na tomto ostrově vynechat? Rozhodně malý ráj, pláž Papagayo, s mořem tisíců odstnínů modré, také El Golfo, kráter na úrovni moře s černou písečnou pláží kontrastující se zeleným jezerem, či jedinečné zahrádky vinné révy.

Navíc celé Kanárské ostrovy jsou chráněnou rezervací starlight, tedy hvězdné oblohy. Jsou zde výjimečné podmínky pro pozorování hvězd, vidět můžete velké množství souhvězdí, což dosvědčují přítomné astronomické observatoře. Nenechte si ujít jedinečnost a krásu Kanárských ostrovů a vydejte se i vy na vaši dovolenou na Kanárské ostrovy.

Doporučujeme

15.09.2023 doporučujeme: Vysoké Tatry, Villa Júlia - Západní Tatry, Chata Orešnica (Račkova Dolina) - Vysoké Tatry, Sorea Titris - Lago di Garda, La Rotonda - Nízké Tatry, Chalets Jasná Collection - Nízké Tatry, Alexandra Wellness - Liptov, Wellness Hotel Chopok - Kronplatz / Plan de Corones, Hotel Seehof - Nízké Tatry, Tri Studničky - Levné letenky na Kanárské ostrovy.

Lastminuter.cz

Vybíráme nejlevnější zájezdy a last minute zájezdy prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Nabídka dovolených je několikrát denně aktualizována dle aktuálně nejnižších cen. Lastminuter.cz - záruka kvality a nejnižší ceny. Na cestovním trhu působíme již od roku 2013.