BALI

NEJLEVNĚJŠÍ ZÁJEZDY

TOP CENY z ČR BALI z NĚMECKA NAŠE TIPY

Jde o jednu z nejoblíbenějších destinací jihovýchodní Asia a Indického oceánu, který omývá celý ostrov. Na jihu ostrova jsou bílo-zlatavé pláže, v ostatních částech Bali jsou většinou šedočerné vulkanické pláže. Ikonické jsou chrámy obklopené vodou či mořské rezervace s bílým pískem a korálovými útesy, ty jsou ideálním místem nejen potápění, ale také šnorchlování. Zejména na severu ostrova (v okolí města Bedugul) se nachází spousta nádherných vodopádů, které vybízejí ke koupání v křišťálově čisté vodě.

Dovolená na Bali

Hlavní turistická sezóna na Bali probíhá v letních měsících, ideálním obdobím ovšem je jaro a podzim, ostrov není plný turistů a neprší. Velmi oblíbeným obdobím je zima, zejména pobyty přes vánoční svátky a Nový rok, v zimní sezóně ale častěji prší. V zimě je nutné počítat zejména s večerními přeháňkami.

Doporučujeme

15.07.2020 doporučujeme: Kuta Beach, Wina Holidays Villa Kuta - Sanur, Bumi Ayu Sanur - Seminyak, Pelangi Bali Hotel - Sanur, Artotel Resort Sanur - Kuta Beach, Wina Holiday Villa - Sanur, Prime Plaza Hotel Sanur - Seminyak, Puri Saron - , Puri Mesari - Sanur, Parigata Resort & Spa - Levné letenky Bali.

Lastminuter.cz

Vybíráme nejlevnější zájezdy a last minute zájezdy na Bali. Dovolené prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Nabídka je několikrát denně aktualizována dle aktuálně nejnižších cen. Lastminuter.cz - záruka kvality a nejnižší ceny. Na poli cestovního ruchu působíme od roku 2013.