BULHARSKO

NEJLEVNĚJŠÍ ZÁJEZDY

TOP CENY POLOPENZE ALL INCLUSIVE

Bulharsko je temperamentní země nacházející se na východě Balkánského poloostrova, protkána různými kulturami a oplývající působivou hornatou krajinou. Na východu Bulharska omývá pobřeží Černé moře.

Jde o hornatý stát obrostlý zelení. K túrám přímo vybízejí pohoří Stara planina, Pirin, Rodopy či Rila, kde se ostatně nachází i nejvyšší hora jak Bulharska, tak celého Balkánského poloostrova Musala o výšce 2925 m. n. m.

Pro zájezd jsou však ideální přímořská letoviska Slunečné pobřeží, Zlaté písky, Nessebar, Primorsko, Obzor, Burgas a další. Pozvolna sestupující pláže jsou ideální pro rodiny s dětmi či vyznavače slunce a teplé vody. Velmi teplá bulharská léta jsou příslibem příjemné a odpočinkové dovolené.

Zlaté písky

Zlaté písky nabízejí jemné zlatavé písčité pláže obklopené zelení přírodní rezervace. Letovisko se nachází ve svahu a je centrem moderních hotelů a zábavy. Přírodní rezervace zároveň vybízí k procházkám osvěžující zelení.

Slunečné pobřeží

Slunečné pobřeží je letovisko nabízející veškerý dovolenkový komfort od plážových barů, přes příjemné rezervace, až po bujarý noční život. Toto místo je ideální na procházky při západu slunce, kdy scenérii doplňuje příjemná příroda i historická architektura.

Sozopol

V průběhu zájezdu můžete navštívit městečko Sozopol, nacházející se na úzkém poloostrově. Nabízí skloubení staré zástavby s blankytným mořem a krásnými plážičkami. Navíc blízký park nabízí případný příjemný odpočinek od rozpálené pláže.

Primorsko

Velmi pohodlným letoviskem je Primorsko. Najdete zde dvě písčité pláže s velmi přístupným, teplým mořem. Výhodou Primorska je opravdu rozšířený český turismus, takže se zde snadno domluvíte i bez znalosti cizích jazyků.

Mys Kaliakra

Zajímavým místem v Bulharsku je mys Kaliakra. Jedná se o dlouhou vápencovou plotnu vystupující z moře do výšky 70 m. Mys je obestřen mnoha legendami i historickými událostmi. Jednu z legend zde připomíná „brána čtyřiceti dívek“ nacházející se u vstupu na mys.

Bulharsko kromě moře nabízí spoustu zajímavých míst, která můžete během své ldovolené navštívit např. Krushuna Falls, Seven Rila lakes, Perperikon, či spoustu starobylých klášterů.

Zkrátka pokud se rozhodnete pro zájezd do Bulharska, zklamání a nuda vás jistě nečeká. Bulharsko vás přijme s otevřenou náručí plnou moře, písečných pláží a středozemských přírodních krás.

Doporučujeme

14.09.2023 doporučujeme: Nízké Tatry, Liptov - Nízké Tatry, Sorea Ďumbier - Vysoké Tatry, Sorea Hutník I. - Nízké Tatry, Grand Jasná - Nízké Tatry, Avena Relax Hotel - Lago di Garda, La Rotonda - Nízké Tatry, Tri Studničky - Kronplatz / Plan de Corones, Hotel Seehof - Liptov, Holiday Village Tatralandia - Levné letenky Bulharsko.

Lastminuter.cz

Vybíráme nejlevnější zájezdy a last minute zájezdy prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Nabídka dovolených je několikrát denně aktualizována dle aktuálně nejnižších cen. Lastminuter.cz - záruka kvality a nejnižší ceny. Na cestovním trhu působíme již od roku 2013.