ITÁLIE

NEJLEVNĚJŠÍ ZÁJEZDY

TOP CENY POLOPENZE ALL INCLUSIVE

Itálie, bota vybíhající do Středozemního moře, poloostrov vína, špaget a pizzy. Sálající nezaměnitelnou atmosféru a protkán historií, která utváří každé okouzlující městečko, které navštívíte. Země ve které, kam se pohnete, tam vás bude doprovázet příběh či legenda. Země lásky, temperamentu, slunce a všech pozemských radostí. Slunečné pláže, vinice a olivové háje, vůně léta a pohody na každém kroku vašeho zájezdu.

Pevnina

Bibione je letovisko na severovýchodě země, nedaleko od Benátek. Nabízí se zde koupání na slunných plážích skloubené s návštěvou jednoho s nejkrásnějších měst Itálie, Benátek. Dlouhé pláže s pozvolným vstupem do moře, zaručuje teplé a pohodlné koupání.

Na pobřeží jaderského moře pak najdeme i letovisko Rimini, s krásnými dlouhými písečnými plážemi. Rimini lze pokládat za letovisko se vším všudy. Čeká tady na vás mnoho různých hotelů, na stovky restaurací a zábavních podniků i bohatý noční život.

Pokud toužíte po dovolené s exotickým nádechem, a přesto trváte na Itálii, je tím pravým Palmová riviéra. Je to oblast v okolí města Ancona ve střední Itálii na pobřeží Jaderského moře, oplývající bohatou středozemní vegetací a lemována písečnými plážemi s azurovým mořem. Po celé délce riviéry lze napočítat až 8 tisíc palem.

Krásnou až romantickou oblastí je Kalábrie, oblast s řadou turistických středisek, ovšem ponechávající si autentický ráz. Lemuje ji překrásné pobřeží, kdy se střídají skalnaté útesy s dech beroucími plážemi s bílým pískem a průzračnou vodou.

Ostrovy

Krásy Itálie, i když ne ty pevninské, můžete obdivovat také na ostrovech Sardinie a Sicílie. Sardinie je ostrov ležící západně od Itálie ve Středozemním moři. Tento ostrov nabízí mnohé, množství zeleně, kulturních i přírodních zajímavostí, ale především malebné pláže s azurovým mořem jako stvořeným k potápění a rozjímání. Zde si můžete vybrat pláž podle svých představ od dlouhé, přes malebnou někde v zákoutí skal, písečnou či oblázkovou, je to jen na vás.

Sicílie je pak neméně zajímavý Italský ostrov. Jedná se o největší ostrov ve Středozemním moři a nejjižnější část Itálie. Nejkrásnější pláž zde můžete najít na mysu nedaleko Palerma a městečka Trapani, pláž s bílým pískem a průzračnou vodou odrážející barvu nebe si vás jistě získá. Navíc je zde plně zajištěna plážová infrastruktura, což znamená, že vám zde jistě nebude nic chybět.

Doporučujeme

13.09.2023 doporučujeme: Lago di Garda, Bellavista (Tignale Gardola) - Bibione, Villaggio Delle Meduse - Lago di Garda, Eden - Dro - Lignano, Villa Tiziano - Lago di Garda, Bella Italia - Val di Fiemme/Obereggen, Centro Vacanze Veronza (Cavalese) - Lago di Garda, Piccolo Paradiso - Bibione, Residence Splendid A Salisburgo - Lago di Garda, Grand Hotel Liberty - Levné letenky Itálie.

Lastminuter.cz

Vybíráme nejlevnější zájezdy a last minute zájezdy prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Nabídka dovolených je několikrát denně aktualizována dle aktuálně nejnižších cen. Lastminuter.cz - záruka kvality a nejnižší ceny. Na cestovním trhu působíme již od roku 2013.